Konkurs fotograficzny

 

Opublikuj na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie swojej Mazdy z dowolnej tegorocznej podróży, koniecznie z oznaczeniami #MazdaWtrasie oraz #SlowRoadByMazda. Na zgłoszenia czekamy do 20 października! Jury konkursowe wybierze cztery najlepsze fotografie, które zostaną opublikowane na profilu Instagram.com/slowroadbymazda i w głosowaniu internautów powalczą o nagrodę główną.

Autor fotografii, która zbierze największą liczbę polubień w drugim etapie konkursu zostanie nagrodzony voucherem uprawniającym do skorzystania z weekendowego pobytu na 2 noce z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA dla dwóch osób w dowolnym Hotelu SPA Dr Irena Eris. Co więcej, w weekendową podróż będzie mógł wybrać się najnowszą Mazdą CX-60 PHEV, którą otrzyma w pełni zatankowaną i naładowaną. Wystarczy jedno, naprawdę dobre zdjęcie!

Szczegółowe zasady konkursu precyzuje Regulamin dostępny tutaj

 

Nie czekaj, przejrzyj archiwum w swoim telefonie lub w najbliższy weekend wybierz się w swoje ulubione miejsce. Sfotografuj swoją Mazdę – niezależnie, jakim modelem podróżujesz, opublikuj zdjęcie z oznaczeniami #MazdaWtrasie oraz #SlowRoadByMazda i wygraj luksusowy weekend z najnowszą Mazdą CX-60 PHEV.

 

Voucher na pobyt w Hotelu SPA Dr Irena Eris uprawnia do pobytu w dowolnym Hotelu SPA Dr Irena Eris do 30.05.2023 i obejmuje:

– 2 noclegi w pokoju Standard dla 2 osób

– całodzienne wyżywienie (od kolacji w dniu przyjazdu) w głównej hotelowej restauracji

– regenerujący pakiet zabiegów w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris (dla każdej z osób):

  • – 1 zabieg kosmetyczny firmowy dobrany do indywidualnych potrzeb po diagnozie skóry
  • – 1 zabieg Complete Hand Regeneration – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie
  • – 1 zabieg Dotyk Ciepła – masaż szyi, ramion i pleców

– Relaks w centrum SPA, basen, zespół saun, jacuzzi, siłownia i studio cardio.

 

Ważne terminy:

Do 20 października opublikuj zdjęcie na swoim profilu Instagram. Oznacz zdjęcie #MazdaWtrasie oraz #SlowRoadByMazda.

24 października – ogłosimy finalistów – 4 najlepsze fotografie zostaną opublikowane na profilu Instagram.com/slowroadbymazda/ początek głosowania

30 października – ogłoszenie zwycięzcy – autora zdjęcia, które zebrało najwięcej polubień.