Jesteś tutaj:

ZAKOLE CZARNEJ HAŃCZY

Tartaczysko – brzmi groźnie. Jednak kiedy dotrze się na miejsce, okazuje się, że to naprawdę sympatyczny adres. Wijąca się Hańcza tworzy piękne zakole, w którego sercu stoi uroczy wakacyjny domek. Siedlisko, które nosi nazwę Zakole Czarnej Hańczy, nie tylko ws ten sposób wpisuje się w ten spokojny zakątek Suwalszczyzny.

Na miejscu można znaleźć wszystko, co niezbędne do udanego wypoczynku. Na gości czeka położone na szczycie skarpy, przytulne, w pełni wyposażone lokum. Wystarczy zrobić niewielkie zakupy, a potem zaszyć się tu na dłużej i uskuteczniać relaksujące spacery. Kilka metrów poniżej zejścia ze skarpy zbudowano mały pomost. Można z niego zamoczyć nogi w rzece albo przysiąść na ławce i napawać się wszechogarniającą ciszą i spokojem. To miejsce idealnie trafi do wszystkich, którzy lubią wypoczynek nad wodą i cenią sobie prywatność. Choć w sezonie Hańczą płynie wielu kajakarzy, to przez większość roku słychać tu jedynie delikatny plusk wody.

Polecam to miejsce każdemu, kto marzy o spędzeniu wolnego czasu z dala od cywilizacji, a do tego lubi być sobie kucharzem i organizatorem czasu wolnego.
Tartaczysko, 16-506 Tartaczysko
www.zakoleczarnejhanczy.pl
www.facebook.com

Zobacz najnowsze wpisy na blogu