Jesteś tutaj:

Zimowa playlista

 Wspólnie z Mazda Polska tworzymy idealną playlistę na zimowe wyprawy w duchu slow!

Ferie to idealny czas na zimowe wyprawy w duchu Slow Road. Przygotowaliśmy dla Was niezwykle inspirującą trasę w Bieszczadach.  Zmienna pogoda, nieoczywiste atrakcje i niezwykłe historie ludzi czekają tu na Was o każdej porze roku, ale to zimą, gdy aura odmienia drogi i połoniny wiele miejsc staje się naprawdę wyjątkowych. Zapraszamy do wspólnego odkrywania i poznawania tajemnic Bieszczad.

Choć w górach zawsze celebrujemy ciszę i nasłuchujemy wyłącznie odgłosów natury, to w podróży często słuchamy ulubionej muzyki. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaka muzyka towarzyszy Wam podczas zimowych wypraw. Zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnego tworzenia playlisty, idealnej na zimowe podróże. Dobra energia ulubionych utworów muzycznych sprzyja podróżowaniu, skraca czas dojazdu i sprawia, że w dobrym nastroju docieramy do celu.

W komentarzu pod postem na Facebook`u dodaj swój ulubiony, zimowy utwór, a my wspólnie z Mazdą stworzymy playlistę, udostępnioną na platformie Spotify, inspirowaną Waszymi propozycjami:

https://www.facebook.com/MazdaPoland/ulubionamuzykadosłuchanianatrasie