Jesteś tutaj:

Domy Konesera

Domy Konesera to pensjonat położony w niezwykle malowniczym zakątku Polski. Tuż za nim, na wschodzie, rozciągają się Mazury i Warmia, a patrząc na zachód można podziwiać kujawskie wzgórza. Położenie sprawia, że to miejsce jest wyjątkowo atrakcyjne. Duża przestrzeń, jaką mieli do dyspozycji właściciele, umożliwiła rozmieszczenie domów gościnnych w sporej odległości.

Adres:
Trzcin 81, 13-324 Grodziczno
tel. 511 33 24 00
www.domykonesera.pl
Polub i podziel się ze znajomymi

Śpiąc w jednym z budynków, można nie zdawać sobie sprawy z istnienia innych. Na każdym kroku widać przemyślane poczynania Magdy i Piotra, którzy zadbali o ten kawałek ziemi. Ich troska o detale i tę ogromną przestrzeń jest godna podziwu. Wszystko tworzy harmonijną całość.

W ten zakątek województwa warmińsko-mazurskiego zamierzałem przyjechać na krótko, a zostałem na dłużej. Domy Konesera działają na odwiedzających jak magnes. Przemierzając piękną brukowaną drogą, miałem wrażenie, że to bajkowa kraina. Okolica kusiła różnymi atrakcjami, ale szybko okazało się, że po przepysznym obiedzie nabrałem ochoty na chwilę relaksu w hamaku czy na leżaku. Nie sposób nie wspomnieć o wyśmienitym jedzeniu – od rana do wieczora na stół trafiały wspaniałe potrawy. Do ich przyrządzania wykorzystuje się między innymi lokalne produkty, czuć to w smaku warzyw i mięs. O diecie można zapomnieć!

Pokoje urządzono gustownie i z dbałością o szczegóły, łącząc funkcjonalność i estetykę. Są kameralne, ale zaprojektowano je tak, że nie ma mowy o ciasnocie. Po prostu doskonale nadają się do odpoczynku.

Słowo koneser w nazwie nie jest przypadkowe. Nie ma wątpliwości, że poprzeczka została tutaj postawiona bardzo wysoko. Tę harmonię wnętrz, otoczenia, smaków i ciszy docenią prawdziwi koneserzy.

Zobacz najnowsze wpisy na blogu