GĘSI ZAKRĘT

Zakręt, a na nim Gęsi Zakręt. Podjeżdżając, krzyknąłem na głos: „Woow!”, które rozbrzmiało jeszcze mocniej, kiedy wszedłem do środka. Ania właśnie przebiegła obok mnie, prosząc, żebym się rozgościł. Na zewnątrz spotkałem Pawła, który kończył przygotowania motoru na weekendowy rajd. Uderzył mnie panujący tutaj pozytywny luz. Przyjeżdżając do Gęsiego Zakrętu, tak naprawdę wchodzi się w codzienność Ani i Pawła, którzy porzucili swoje życie w nieustannej gonitwie na rzecz bieszczadzkiego spokoju.

Gęsi Zakręt to przepiękny i pomysłowo urządzony dom. Ogromna przestrzeń wspólna na dole plus przytulne pokoiki u góry. Przez wielkie okna można podziwiać cudowną przyrodę dookoła. W dolnej części znajduje się „bawialnia” i miejsce do wspólnych gier i integracji. Choć dom z początku wydaje się niewielki, po krótkim spacerze rośnie w oczach. To naprawdę kreatywny projekt. Przed budynkiem jest mnóstwo miejsca na rozstawienie leżaka i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Gęsi Zakręt to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poznać Bieszczady i szukają oryginalnego noclegu. Na wyciągnięcie ręki są rejony znane i popularne, ale blisko też do tych pomijanych i znanych tylko wtajemniczonym. Z pewnością jest tu spokojniej niż w Wetlinie czy Cisnej.

Zadwórze 1A, 38-700 Zadwórze
www.gesizakret.pl
www.facebook.com

Zobacz najnowsze wpisy na blogu