Jesteś tutaj:

GOŚCINIEC ZAGAJE

Gościniec Zagaje jest wyjątkowo kameralny. Choć znajduje się w malowniczej okolicy, jego lokalizacja zaskakuje. W pobliżu nie ma znanych atrakcji turystycznych, które przyciągałyby tłumy turystów. Dzięki temu jest cicho i spokojnie.

Odwiedzający mają również dużą swobodę w planowaniu wolnego czasu. Można leniuchować w parku albo zwiedzić region na rowerze. Wybór form relaksu jest imponujący – sauna, herbaciarnia albo kameralna biblioteka, w której każdy znajdzie coś do czytania.

W pobliżu pensjonatu nie przebiega żadna główna droga, więc panuje tu wręcz sielski klimat. Da się to zauważyć już przy śniadaniu lub pijąc popołudniową kawę – w chłodniejsze dni koniecznie przy kominku. Nikt się tutaj nie spieszy, a atmosfera prędko udziela się gościom. Pobyt można dopasować do swoich potrzeb łącznie z zaplanowaniem godzin posiłków. Na gości czekają bardzo urządzone ze smakiem i komfortowe pokoje. Dla większej rodziny czy grupy znajomych świetnym rozwiązaniem będzie wynajęcie wiejskiego dworku, który znajduje się w sąsiedztwie.

Każdy, kto chce odpocząć od zgiełku miasta, powinien odwiedzić Zagaje. Niezdecydowani będą mogli określić czy wolą lenistwo, czy aktywny odpoczynek na miejscu. Sądzę, że najlepiej jest nie narzucać sobie przed przyjazdem sztywnego planu. Przekonajcie się, co was zaintryguje w tym urokliwym zakątku Kaszub.

Zagaje 1, 77-220 Koczała

tel. 602 14 19 42

www.goscinieczagaje.pl

www.facebook.com

Zobacz najnowsze wpisy na blogu