Jesteś tutaj:

KOROLOWA CHATA

Wakacje jak u babci za dawnych lat. Tak właśnie pomyślałem, kiedy z wysokości domku na drzewie spoglądałem na najbliższą okolicę. Na tym małym skrawku podlaskiej ziemi Sławkowi i Uli udało się zamknąć całą kwintesencję Podlasia – drewniany dom z przepiękną historią, ogródek warzywny i kilka budynków gospodarczych. Korolowa Chata ze wszystkich stron otoczona jest polami, a panująca tu cisza jest po prostu niezwykła.

Wnętrze domu od samego początku opowiada piękną historię. Zadbano tu o utrzymanie prawdziwego klimatu wsi i tradycji, który panował w tym domu przez całe pokolenia. Jest przytulnie, rustykalnie, a zarazem bardzo komfortowo. Tę przestrzeń „wynajmuje się” w całości – razem z pięknym otoczeniem. Sprawia to, że odpoczynek w Korolowej Chacie jest naprawdę cudownym doświadczeniem. Docenią to wszyscy, którzy lubią ciszę i prywatność.

Ten urokliwy zakątek leży niedaleko światowej klasy atrakcji – sama bliskość Puszczy Białowieskiej jest wystarczającym powodem, żeby przyjechać tu odpocząć. Miejsce to idealnie uosabia podlaski klimat i u każdego gościa pozostawi niezwykłe wspomnienia odpoczynku w prawdziwie sielskiej atmosferze.

Nowoberezowo 112, 17-200 Hajnówka
www.wiespodlaska.pl
www.facebook.com

Zobacz najnowsze wpisy na blogu