Jesteś tutaj:

SHUUM HOTEL

Czy da się zaprojektować i wybudować zakątek ciszy tam, gdzie o nią trudno? Kiedy myślę o siedliskach położonych w środku lasu, śmiało mogę stwierdzić, że ich otoczenie to największy sprzymierzeniec w boju z wielkomiejskim hałasem. Hotel ProVita w Kołobrzegu przekonał mnie, że nawet pośrodku tętniącego życiem miasta da się stworzyć miejsce, gdzie goście poczują ideę slow!

To właśnie ciszy szukamy najbardziej, kiedy chcemy odpocząć. W naturze nie ma kompromisów, dlatego trudno uciec od codzienności w miejskim chaosie. Jednak zdarzają się wyjątki. Kołobrzeski genius loci sprawia, że nie trzeba unikać cywilizacji – okazuje się, że wiele zależy od lokalnego kolorytu, układu i wystroju hotelowych pomieszczeń czy podejścia personelu. Kilkadziesiąt metrów od plaży miejskiej, gdzie nikt by się tego nie spodziewał, ktoś postanowił odpowiedzieć na ludzkie potrzeby. Zwykle hotele stwarzają pozory relaksu, czujemy się w nich obco, bezosobowe podejście do klienta męczy i denerwuje. W ProVita postanowiono to zmienić. Cała identyfikacja wizualna jest starannie przemyślana, by cieszyła oko gości – kartki firmowego papieru w recepcji, logotypy na ścianach, filcowe okładki listów powitalnych w pokojach – wszystko wykonano z myślą o użytkowniku. Na początku łatwo przeoczyć takie szczegóły, ale już po pierwszej nocy każdy doceni wysiłek twórców tego obiektu.

Swoboda to klucz do sukcesu tego miejsca – odpoczywających nic tu nie pogania. Z basenu wyjątkowej strefy SPA rozciąga się widok na morze. Naturalne kosmetyki i autorskie zabiegi odprężające pracownicy dobierają wedle uznania wczasowiczów. Na życzenie specjaliści doradzą również w zakresie diet i sposobów na poprawę witalności życiowej.

Część restauracyjna również zachwyca. Potrawy są tak estetycznie podane, że nie można nie dostrzec ogromu pracy i staranności tutejszych kucharzy. Smak dań zdradza nie tylko znakomite umiejętności kulinarne, ale także wielką dbałość o naturalne, świeże składniki. Smakosze dobrego wina i perfekcyjnie parzonej kawy z pewnością odnajdą coś dla siebie w szerokiej ofercie lokalu. Sezonowe menu, produkty od zaufanych dostawców, a przy tym wszystkim uczynni kelnerzy dzielący się opowieściami o oryginalności hotelowej kuchni. Koniecznie musisz przyjechać do Kołobrzegu!

Hotel Wellness ProVita zwalcza wiele stereotypów i ustala nowe standardy obsługi gości. Wypoczynek i wolność przyjezdnych to naczelne wartości, o które dba oddany personel. W tych przestrzeniach człowiek zwalnia, a proces regeneracji jego ciała i ducha przyspiesza – poczujesz to już pierwszego ranka, kiedy przez otwarte okno do twoich uszu dotrze spokojny szum morskich fal.

Kościuszki 17, Kołobrzeg  78-100
https://shuumhotel.pl/
www.facebook.com

Zobacz najnowsze wpisy na blogu