Jesteś tutaj:

VILLA TOSCANA BOUTIQUE

Atmosfera Toskanii z widokiem na Giewont? W Villi Toscana Boutique to możliwe. Położona w środku Murzasichla idealnie wkomponowuje się w otoczenie, wymyka się jednak wszelkim podhalańskim konwencjom. Właściciele, prawdziwi Opiekunowie Gości, postanowili iść pod prąd. Dzięki oryginalnemu pomysłowi i samozaparciu zapewniają satysfakcję i zadowolenie gościom, którzy chcą zakosztować prawdziwego włoskiego klimatu, a z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na wyjazd do Toskanii.

Przestronna willa robi wrażenie – 9 pokoi może pomieścić jednocześnie aż 32 osoby. To zaskakujące, ale dopiero przy wyjeździe okazało się, że w czasie mojego pobytu gościły tu 24 inne osoby. Nocowałem de facto w towarzystwie dwóch drużyn piłkarskich, a zupełnie tego nie odczułem. Toskańskie czary. Pyszne włoskie dania pomagają w budowaniu tej niepowtarzalnej atmosfery. Celina dba o to, by kuchnia była włoska nie tylko z nazwy – a to dzięki oryginalnym recepturom z górzystych obszarów Toskanii i produktom przywożonym prosto ze słonecznej Italii.

Villa Toscana Boutique to 12 lat doświadczeń poprzedzonych wieloma podróżami i poszukiwaniami sposobu na stworzenie jedynego w swoim rodzaju miejsca. Trzeba jasno powiedzieć, że w Zakopanem i okolicy jest mnóstwo podobnych do siebie pensjonatów, pozostawiających wiele do życzenia pod względem jakości świadczonych usług i estetyki wnętrz. Na szczęście są też takie miejsca jak Villa Toscana Boutique. Dzięki nim wiemy, że dzięki pomysłom i chęciom można wiele zdziałać.

To miejsce polecam głównie parom szukającym nastrojowego noclegu w cieniu Tatr. Okolica przypadnie do gustu zarówno aktywnym, jak i leniuchom, którym śródziemnomorska sjesta jest bliższa niż górskie wędrówki. Można tu poczuć włoską magię przeniesioną do Murzasichla i po prostu cieszyć się życiem w tempie adagio.

Budzowa 2A
34-531 Murzasichle
tel. (18) 2084246

Zobacz najnowsze wpisy na blogu